esmaspäev, 24. märts 2008

Uudiseid Eesti tippvõrkpallist

Eesti Maaülikooli võrkpallimeeskond, kelle ridades mängisid ka meie Margus Ingver ja Janno Jõela, sai Eesti esiliigas 2. koha, finaalis kaotati Liider/Rolltransi meeskonnale 0:3 ja 2:3 (viimane geim 13:15).

Naiste meistriliigas jäi TLÜ/Cartini naiskonnal, kus mängib ka Triin Meier, ülivähe finaalijõudmisest puudu.
Viljandi naiskond alistas laupäeval kodusaalis, poolfinaalseeria otsustavas viiendas kohtumises Tallinna Ülikool/Cartini 3:2. Nii nagu kogu seeria, oli ka viimane mäng väga pingeline. Esimese geimi võitis kodunaiskond minimaalse eduga 26:24, teises samuti tasavägises geimis olid 25:22 paremad külalised. Kolmandas geimis näitas Viljandi kindlat mängu, võites selle 25:15 kuid järgmises olid taas paremad tallinlannad 25:21. Kogu seeria saatuse otsustanud viies geim leidis lahenduse alles pinevate lõpupunktide mängimisel. Tänu 16:14 saadud võidule pääses finaali siiski põhiturniiri teine naiskond – Viljandi Metall/Näitused.
Kolmanda koha mängud TÜ/Eedeniga ootavad ees ilmselt märtsi lõpus või aprilli alguses.